Ar Tu jau apsisprendei, kuo būsi?

Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykloje dešimtokai „matavosi“ virėjo, floristo, prekybos įmonių vadybininko padėjėjo, kompiuterių tinklų derintojo ir sporto klubo veiklos organizatoriaus profesijas.

Būsimieji specialistai raitė sumuštinius, klijavo pavasarinius paukštukus, padirbėjo prekybos sektorinio praktinio mokymo centre vadybininkais. Čia ypatingai buvo smagu — ir kasose pasėdėti, ir produktus sverti, juos pakuoti, prekes atpažinti.

Būsimiesiems pirmakursiams linkime pasirinkti jiems labiausiai tinkančią profesiją ir tapti savo srities profesionalais!

Dėkojame profesijos paslaptis mokiniams atskleidusiems profesijos mokytojams Nonai Tamošiūnienei, Danutei Navickienei, Virginijai Lukoševičienei, Danguolei Vitkauskienei, Raimondai Bagdonaitei, Rūtai Kurnickienei ir Mindaugui Yčui.

Ar Tu jau apsisprendei, kuo būsi? Jei ne, dar – ne vėlu! Spustelėk ir apsispręsk! Čia aprašytos profesinio mokymosi programos ir specialybės, kurias galite įgyti Margaritos mokykloje.

Specialybės pasirinkimo ir prašymų priimti mokytis Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykloje pateikimo klausimais konsultuojame atvykus adresu Aldonos g. 4, tel. (8 45) 587080, (8 45) 505025, (8-45) 526373, taip pat el. pašto adresu pavaduotoja@margarita.lt, jolanta.alescikiene@gmail.com.

 

EnglishLithuanian