Aplankę sostines, projekto dalyviai suspėjo ir pašokti

Praėjusią savaitę vykusių virtualaus mokymosi aplinkos „Moodle“ mokymus, vykdant ERASMUS+ programos bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektą „Closing the Gap in ICT“, vainikavo Margaritos mokyklos organizuota pažintinė kelionė į Lietuvos dabartinę ir senąją sostines. O penktadienį, paskutinę projekto Panevėžyje dieną,  užsienio svečiams pasiūlėme pasiklausyti lietuvių liaudies muzikos ir pašokti lietuviškų tautinių šokių.

„Ankstų ketvirtos susitikimo dienos rytą visi projekto dalyviai išvykome į sostinę Vilnių. Oras pasitaikė rudeniškai šiltas ir saulėtas, dalyvių nuotaika buvo puiki“, – pasakoja viena iš projekto kuratorių mokytoja Irma Zakarauskaitė.

Atvykusius pasitiko gidė, kuri aprodė įžymias Vilniaus vietas ir objektus, papasakojo jų istoriją. Pasigrožėję Vilniaus senamiesčiu, dalyviai buvo pakviesti į lietuviškų patiekalų restoraną „Marcėliukės klėtis“, kuriame ragavo įvairius lietuviškus patiekalus. Po sočių pietų, dalyviai apsilankė senosios sostinės Trakų pilyje, pasigrožėjo rudeniška gamta ir kupini įspūdžių grįžo į Panevėžį ilsėtis po įdomios kelionės.

Paskutinė susitikimo diena

Visą savaitę mokiniai dalyviai turėjo galimybę filmuoti ir fotografuoti kasdienes situacijas, susijusias su fizika, chemija ar matematika. Paskutinę projekto susitikimo dieną mokiniai dalyviai kūrė vaizdo įrašus, panaudodami juose surinktą medžiagą. Vaizdo įrašuose jie labai išradingai pritaikė įvairius fizikos dėsnius, cheminius elementus ir matematinius sprendimus. Ši medžiaga bus patalpinta į virtualią mokymosi Moodle aplinką, kad visi kitų šalių mokiniai galėtų pamatyti vaizdo įrašus.

Tuo metu, vykstant mokinių kūrybos procesui, mokytojai dalyviai aptarė mokinių patirties naudojant virtualias mokymo(si) aplinkas namie ir mokykloje rezultatus, taip pat šio susitikimo rezultatus.

Įvykdę visas suplanuotas šio susitikimo veiklas, visi dalyviai buvo pakviesti į vakaronę mokyklos valgykloje pasiklausyti lietuvių liaudies muzikos ir pašokti lietuviškų tautinių šokių.

www.margarita.lt

Nuotraukų galerija

EnglishLithuanian